Apto Alto Luxo No Patio Milano
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Buitenzwembad |
| Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Vergaderfaciliteiten Zakencentrum | Kindvriendelijk Kinderspeelruimte |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Apto Alto Luxo No Patio Milano Florianópolis appartement ligt in Florianópolis, op 25 minuten wandelen van de openbare markt van Florianópolis, en biedt spafaciliteiten zoals een sauna. Het appartement van 80 m² is op een eersteklas locatie in Florianópolis, in de buurt van het Winkelcentrum Beiramar gelegen.
Dit 1-badkamer appartement is binnen 2 km van het Audiovisueel Museum te vinden. 2-slaapkamer Apto Alto Luxo No Patio Milano appartement bevindt zich ook een paar momenten van Praça Lauro Muller. Het duurt niet lang om de Ponte Hercílio Cruz brug te bereiken, op 5 rijminuten.
Bij dit appartement zullen gasten genieten van het gemak van een haardroger in de badkamer.
Om uw comfort te verhogen, heeft Apto Alto Luxo No Patio Milano appartement een complete keuken met een koelkast, een oven en keukengerei. Hercílio Luz ligt op 5 km afstand en bushalte Avenida Mauro Ramos is op circa 200 meter van deze accommodatie.
- Locale bezienswaardigheiden
- Largo da Alfândega1,4 km
- Alfândega Square1,4 km
- Rosário Steps1,1 km
- Cruz e Souza Museum1,2 km
- Public Market1,4 km
- Kathedraal1,2 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Hercílio Luz15 km
- Treinstations
- Main Bus Station1,6 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
- Oplaadstation voor electrisch voertuig
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Tuin
- Sauna
- Fitnesscentrum
Diensten
- Zakencentrum
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Kinderspeelruimte
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoeveel kost het om Apto Alto Luxo No Patio Milano appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Apto Alto Luxo No Patio Milano appartement is $88. - ❓
Beschikt Apto Alto Luxo No Patio Milano appartement over parkeergelegenheid?
Apto Alto Luxo No Patio Milano appartement heeft gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Apto Alto Luxo No Patio Milano appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van Apto Alto Luxo No Patio Milano appartement de ontspanning ervaren met een sauna. - ❓
Is er openbaar vervoer naast dit appartement?
Er is Main Bus treinstation op 20 minuten wandelen van dit appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van Apto Alto Luxo No Patio Milano appartement?
Apto Alto Luxo No Patio Milano appartement bestaat uit 80 vierkante meter. - ❓
Heeft het appartement een eigen zwembad?
Het appartement heeft, natuurlijk, een zwembad. - ❓
Ligt Apto Alto Luxo No Patio Milano appartement op loopafstand van het treinstation?
Main Bus ligt op 20 minuten lopen van Apto Alto Luxo No Patio Milano appartement.